czwartek, 18 czerwca 2015

do something or stop dreaming because world belongs to you

Każdy ma jakieś marzenia, niektórzy za nimi podążają, inni chowają je głęboko. Podziwiam tych, którzy potrafią rzucic wszystko i robić to co kochają. To taka walka ze światem. Ja już swoich marzeń nie potrafie sobie przypomnieć. Może to wina mojego lenistwa , albo wiecznej bojaźni, albo tego że po prostu chyba jest jak jest. Ale chciałabym robić w życiu coś wyjątkowego! Chciałabym być kimś wyjątkowym! tylko jeszcze nie wiem jak to osiągnąć..

5 komentarzy:

 1. Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego...tylko trzeba to po prostu odkryć. Każdy z nas ma swoje wady jak i zalety - to normalne. Tak, walczyć o marzenia i usilnie do nich dążyć - to cecha, którą również i ja podziwiam.
  P.S. Chciałabym Ci wysłać zaproszenie na bloga. Odezwij się, jeśli to nie problem.
  13kfadrat@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy jest się małym dzieckiem wydaje się, ze nasze plany co do przyszłości są idealne, ze można je łatwo osiągnąć. Ale z wiekiem dostrzegamy, ze tak nie jest. Zycie szykuje nam tyle niespodzianek, i dobrych i złych, ze nic nie wydaje się już łatwe. Czasem trzeba zacisnąć zęby i iść naprzód w tej nierównej walce. O ile ma się na tyle siły i odwagi...
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy jest wyjątkowy !! To właśnie odróżnia nas od siebie.. a marzenia są po to by je realizować, tak mi dziś powiedział ktoś ....hmm..ktoś mądry :)
  Zacznij od tych przyziemnych..I believe in You ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ważne, żebyś odkryła, czym to "coś wyjątkowego" jest dla Ciebie. A jeśli już do wiesz, to do przodu po marzenia. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. zakochana w gwiazdach9 grudnia 2015 11:51

  Dla mnie zawsze byłaś, jesteś i będziesz wyjątkowa, nie ważne jak daleko jestem i jak dawno się widziałyśmy. Jesteś jedyną osobą przy której zawsze chcę trwać, być obok, tak blisko jak to tylko możliwe. Dzieląc swoje serce na kawałki i ofiarując je ludziom zawsze zastanawiam się, czy są tego warci, jest tylko jedna osoba która na pewno jest i to Ty. Każdy z nas ma marzenia, które chciałby spełnić, nie zawsze się to udaje. Czasem zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre z nich są nam nie potrzebne, bezsensowne... Ale ja mam jedno, któro jest wyjątkowe...chciałabym żebyśmy zawsze były dla siebie ważne i były dla siebie wsparciem, szczęściem, żeby przyjaźń trwała wiecznie. Jeśli zgadniesz kim jestem zadzwoń ;*

  OdpowiedzUsuń